Інтернет магазин джинс з Америки Levis
Кошик порожній

"Джинси з Америки" це інтернет - магазин джинсового одягу та аксесуарів, асортимент якого представлений відомими брендами, такими як: Levis, Lee та Wrangler.

Головною цінністю інтернет магазину джинсів є турбота про покупців, яка полягає у високій якості обслуговування та максимально швидкої реакції на запити та побажання. Для нас важливі всі Ваші пропозиції та зауваження, які максимально враховуються при формуванні асортименту товару, умов доставки та оплати замовлень.

Ми хочемо, щоб Ви завжди мали можливість придбати по-справжньому фірмові речі найвищої якості за розумні гроші. Саме тому ми пропонуємо вироби виготовлені для ринку Америки та забезпечуємо їх доставку до Вас безпосередньо із США, без проміжних складів, посередників та магазинів.

У нашому каталозі представлено кілька сотень моделей джинсових речей: джинсів, курток, сорочок та аксесуарів. Інтернет-магазин "Джинси з Америки" безпосередньо співпрацює з постачальниками зі США, саме тому ми можемо гарантувати справжність та високу якість представлених товарів.

Передбачена безкоштовна доставка товару на Вашу поштову адресу, а для більшої зручності покупця, на Ваш вибір пропонуються кілька варіантів оплати та доставки замовлень.

На всі Ваші запитання готова оперативно відповісти наша служба підтримки інтернет магазину "Джинси з Америки", контактні реквізити якої можна дізнатися тут. Зв'язок онлайн працює в робочий час, на запити, надіслані електронною поштою, ми відповідаємо протягом 24х годин.