Інтернет магазин джинс з Америки Levis
Кошик порожній

Брендові джинси – одяг від всесвітньо відомих марок. Їхня якість перевірена часом, стиль не викликає сумніву, а ціна її буває низькою, але навіть одного лише «лейбла» часом буває достатньо, щоб зробити людину трішки привабливішою в очах оточуючих.

Останнім часом всі аналітики Fashion індустрії відзначають тренд купівлі брендового одягу, що набирає силу, і джинси в цьому випадку не стали винятками. То чому ж мільйони людей по всьому світу готові викладати пристойні суми грошей за джинси відомих марок, коли на ринку повно менш якісного, але зате дешевшого одягу?

Logo Lee

Чи є сенс у брендовому одязі
Традиційно ми звикли зводити поняття брендові джинси до одягу, який виготовлений 3-4 відомими виробниками. Але такий підхід шкутильгає на обидві ноги, адже люди не купують просто речі, люди купують задоволення…Так що ж такого дають модні бренди?

Для початку варто відзначити якість. Levis, wrangler, Iee не просто так набули своєї популярності. Тільки такі найбільші гравці ринку можуть дозволити собі витрати на по-справжньому класних дизайнерів, впровадження нових технологій виробництва та проведення масштабних маркетингових досліджень. В результаті виходить, що вартість брендових джинсів насправді ще досить скромна. Якби не величезні обороти, що розмивали всі ці витрати, страшно навіть уявити, скільки насправді могла б коштувати пара по-справжньому класних марочних штанів.

Якість брендових джинсів – це двояке явище:

По-перше, воно проявляється як матеріал пошиття і високий рівень контролю на виробництві. В результаті, купуючи марочний одяг та джинси у тому числі, ми отримуємо 100% гарантію у тому, що вона довго не втратить початковий лиск;
По-друге, якість брендових джинсів – це продуманий дизайн. Сотні чудових дизайнерів не дарма отримують зарплату і тому levis, wrangler, lee випускає не тільки стильні, але й неймовірно зручні та практичні в носінні моделі, і головне вони вміють приховувати недоліки нашого тіла, роблячи нас привабливішими (погодьтеся, це дорогого варте).
Висока якість – це звичайно добре, але якось обмаль скажете ви, і будите праві. Брендовий одяг – це не лише речі, а й статус, а найголовніше – самовідчуття їхнього власника. Порівнювати себе з оточуючими і оточувати себе атрибутами, що підкреслюють соціальний статус – це нормально. Від цього нікуди не подітися.

Купуючи брендовий одяг, ми виділяємось із сірої маси. Крім того, купуючи стильні брендові джинси, ми робимо собі подарунок, піднімемо самооцінку, заохочуємо себе, дозволяємо помодничати. І це той випадок, коли висока вартість лише на благо.

levis jeans 3

Брендові джинси – дорого. Але вони того варті
Який би товар ми не хотіли придбати, ми завжди матимемо можливість вибору: купити його дорожче або подешевше. Зрештою, і в тому, і в іншому випадку, вибір може бути цілком вдалим. Ні висока, ні низька вартість сама по собі ще не відповідає на запитання: чи вдалу покупку ми зробили? Набагато важливіше, чи відповідає річ своїй ціні.

Про специфічні переваги недорогих речей ми говорити не будемо. Ми ними не торгуємо. А ось щодо одягу levis, wrangler, lee скажемо зі 100% упевненістю: він повністю коштує кожного витраченого на себе цента. І ось чому:

Брендовий одяг – це певне відображення соціального статусу. Це може комусь не подобається, з цим можна хотіти не погодитись, але реальність від цього не змінюється. Люди ставляться до вас по-іншому, якщо ви одягнені у стильний брендовий одяг. Тому якщо ви хочете відповідати певному соціальному колу або виділитися серед оточуючих або не хочете дати найменшого приводу знайомим засумніватися у своєму статусі, то такі марки як Levis, Wrangler, Lee допоможе вам вирішити всі ці завдання разом. До того ж інтернет торгівля та система спецпропозицій та знижок роблять покупку брендових джинсів в інтернеті доступною багатьом.