Інтернет магазин джинс з Америки Levis
Кошик порожній

 Змінюємо колір

Можна просто перефарбувати джинси, і це, мабуть, найпростіший спосіб "обрати" джинсову "новинку". Але є й унікальний шанс відчути себе справжнім модним дизайнером одягу, виявивши свою фантазію. На джинсову тканину можна нанести своєрідні візерунки або абстрактні плями, використовуючи пензлик або пульверизатор з відбілювачем. Або отримати модні розлучення, перев'язавши куртку шнурками у певних місцях і виправши її в розчині білизни.

Безумовно, результат вашого творіння залежатиме від якості використовуваної фарби. Щоб не зіпсувати, а дійсно оновити річ, виберіть спеціальну фарбу для дизайнерського фарбування одягу. Таку фарбу можна придбати, наприклад, у художньому магазині чи відділі для дизайнерів. До таких фарб обов'язково додається докладна інструкція, дотримуючись якої, ви зможете як кардинально змінити колір виробу, так і надати йому неповторний модний відтінок. А для закріплення кольору на завершення фарбування, прополоскайте річ у воді з додаванням оцту.

Змінюємо стиль чи фасон

Зі старої куртки можна зробити модний стильний жилет, тим більше, що куртки часто "старіють" на ліктьових згинах. Для цього необхідно акуратно відокремити рукави та комір куртки, після чого скрупульозно обробити пройми на предмет старих дрібних ниточок, і ретельно відгладити кромки. Далі знову підключайте свою фантазію... Це може бути проста обробка підгибкою кромки машинним рядком або будь-яка декоративна - тасьма, штучне або натуральне хутро, будь-які елементи в'язання або плетіння гачком.

Нещодавно в моду знову почали входити курточки або кофточки "болеро". Трохи попрацювавши, можна "збагнути" собі модну обновку з вже застарілої куртки. Відріжте низ куртки по потрібній довжині, оформивши її широким підгинанням. низ виробу, що утворився, розділіть на рівні проміжки, в кожному з яких можна проробити отвори, оформивши спеціальною фурнітурою. Придбати фурнітуру можна в швейному магазині або просто звернутися в ательє, майстерню, які займаються встановленням блискавок, кнопок та інших дрібниць. У вже готові отвори просуньте декоративне оздоблення у вигляді шарфу, шийної хустки, широкої тасьми... Це і буде зав'язкою-застібкою.

За наявності у вас зовсім невеликих навичок крою та шиття, а головне - бажання, приталений жакет або куртку легко переробити в елегантну кофтинку. Зараз дуже модно комбінувати у виробі денім з іншими тканинами, особливо тонкими та ніжними. Наприклад, щільні джинсові рукави куртки можна замінити, викроївши рукави-ліхтарики з тонкої тканини. Низ кофти також можна оторочить м'яким воланом, а до всієї композиції на завершення додати тоненький шкіряний ремінець.