Інтернет магазин джинс з Америки Levis
Кошик порожній

Для зручності покупців ми передбачили кілька варіантів оплати замовлення, зробленого в нашому інтернет-магазині*.

 

1.Оплата на рахунок ФОП IBAN

 

Найдоступнішим і найпростішим способом оплати є поповнення рахуноку ФОП IBAN  через касу. Досить знайти найближче до Вас відділення та, звернувшись до каси, виконати поповнення рахунку готівкою. Для цього не потрібно мати рахунки в банку, а наші реквізити для оплати ми повідомимо, приймаючи замовлення до обробки. Відповідно до чинного законодавства поповнення такого рахунку виконується у гривнях. Час зарахування на рахунок може становити від 1 хвилини до 1 доби. Будь ласка, зберігайте квитанцію до отримання підтвердження про надходження грошей.

Крім того, якщо у Вас є картка Приват Банку, підключена до безкоштовної системи інтернет-банкінгу Приват 24, можна сплатити покупку на рахунок ФОП IBAN який ми вам выдправимо смс . Система працює цілодобово, і Ви маєте можливість сплатити своє замовлення відразу після його оформлення. Зауважимо, що при цьому варіанті оплати переказ здійснюється практично миттєво.

 

 

 

 

 

ете звернутися до Центру обслуговування клієнтів свого банку з проханням його зняти.

Після оформлення замовлення ми надішлемо Вам посилання на сторінку для оплати покупки. На цій сторінці буде відповідна форма, в якій утримуватимуться всі необхідні поля для платежу.

Увага: сервіс оплати Liqpay тимчасово недоступний.

* Оплата замовлення провадиться в гривнях, ціна в іноземній валюті вказана для ознайомлювальних цілей. Для формування оплати в гривнях перед оформленням замовлення виберіть пункт "Гривна" зі списку валют (у лівій колонці сайту).