Інтернет магазин джинс з Америки Levis
Кошик порожній

Для зручності покупців ми передбачили кілька варіантів оплати замовлення, зробленого в нашому інтернет-магазині*.

 

1.Оплата на рахунок ФОП IBAN

 

Найдоступнішим і найпростішим способом оплати є поповнення рахуноку ФОП IBAN  через касу. Досить знайти найближче до Вас відділення та, звернувшись до каси, виконати поповнення рахунку готівкою. Для цього не потрібно мати рахунки в банку, а наші реквізити для оплати ми повідомимо, приймаючи замовлення до обробки. Відповідно до чинного законодавства поповнення такого рахунку виконується у гривнях. Час зарахування на рахунок може становити від 1 хвилини до 1 доби. Будь ласка, зберігайте квитанцію до отримання підтвердження про надходження грошей.

Крім того, якщо у Вас є картка Приват Банку, підключена до безкоштовної системи інтернет-банкінгу Приват 24, можна сплатити покупку на рахунок ФОП IBAN який ми вам выдправимо смс . Система працює цілодобово, і Ви маєте можливість сплатити своє замовлення відразу після його оформлення. Зауважимо, що при цьому варіанті оплати переказ здійснюється практично миттєво.

 

Після оформлення замовлення ми надішлемо Вам посилання на сторінку для оплати покупки. На цій сторінці буде відповідна форма, в якій утримуватимуться всі необхідні поля для платежу.

Увага: сервіс оплати Liqpay тимчасово недоступний.

* Оплата замовлення провадиться в гривнях.