Інтернет магазин джинс з Америки Levis
Кошик порожній

До початку прання такі джинси слід замочити у теплій воді. При першому пранні вода дуже швидко стане синьою. Це зовсім не говорить про неякісний товар. Так зайва фарба виходить із тканини, це вважається нормальним. Не лякайтеся, джинси не потьмяніють. Якщо замочити джинси, то надлишки фарби швидко і легко виводитимуться. Ось чому вони все менше і менше фарбуватимуть. Замочувати слід трохи більше півгодини. Інакше ви ризикуєте зіпсувати якість штанів.

 

Якщо ви стираєте джинси вручну, то краще це робити зі сторони. Можна додати у воду крім порошку склянку звичайної солі. Після прання в такому розчині джинси набагато менше фарбуватимуться, при цьому бруд відійде куди краще.

Після прання потрібно кілька разів прополоскати джинси. Для зручності можна розкласти джинси у ванні та прополоскати із душу сильним натиском. Так зробити з обох боків. Спочатку обдайте теплою водою, а потім - з двох боків прохолоднішою.

Корисним для джинсів (а також і для будь-яких тканин, що линяють) буде полоскання в розчині з додаванням 3 столових ложок оцту. Витискати при цьому необхідно без викручування.

Сушити штани слід також з урахуванням деяких моментів. Найкраще вивернути джинси і підвісити їх на прищіпки за пояс. Вода легко стікатиме, а штани швидше сохнуть. Якщо їх перегнути через волосінь, процес сушіння триватиме, при цьому від мотузки залишаться сліди. Щоб ванна не пофарбувалась із сині краплі, що стікають із штанів, підставте під них якусь ємність із водою. Тоді вам не доведеться витрачати час на чищення ванни після висихання джинсів.