Інтернет магазин джинс з Америки Levis
Кошик порожній

Умови надання послуг. (Online agreement.)

Інтернет-компанія "Джинси з Америки"

Нижчевикладене є умовами угоди між Інтернет-компанією Джинси з Америки (надалі "Компанія") та покупцем ("Покупець") про придбання товарів або послуг через Інтернет Сайт Компанії ("Сайт"). Якщо Ви не погоджуєтесь з цими умовами, Ви не зможете придбати наші товари та послуги, тому перегляньте будь-ласка ці умови до здійснення покупок:

1. Введення.

Покупець погоджується з умовами, зазначеними в цій Угоді сторін ("Угода"), з усім, що стосується товарів, послуг та інформації, що надаються через Сайт. Ця Угода являє собою договір між Компанією та Покупцем, та замінює будь-які попередні або інші угоди, договори та гарантії та обумовлює все, що стосується товарів, послуг та інформації наданих за допомогою Сайту. Покупець погоджується переглянути та визнати цю Угоду до покупки товарів або послуг на Сайті.

2. Інформація для платежів.

Покупець розуміє та гарантує, що подана ним інформація про кредитну картку (електронний гаманець, платіжну систему) істинна, правильна та повна. Оплата товарів та послуг здійснена Покупцем, буде прийнята компанією кредитною карткою (електронним гаманцем, платіжною системою) Покупця та Покупець зобов'язаний заплатити вартість придбання товарів та послуг, а також вартість доставки товарів у сумі, пред'явленій на момент оплати, включаючи всі податки, що додаються. Покупець повинен відповідати за всі оплати, проведені з використанням пароля Покупця. Покупець погоджується тримати його або її пароль конфіденційно та повідомляти Компанію протягом 24 годин про будь-яке несанкціоноване використання пароля або порушення цієї Угоди. Компанія не захищає Покупця від несанкціонованого використання пароля Покупця. Максимальна вартість однієї угоди реалізованої між Покупцем та Компанією не може перевищити еквівалентну суму $8,000 США.

3. Авторське право.

Зміст Сайту захищено авторськими правами, включаючи торгові марки та інше (включаючи, але, не обмежуючись інтелектуальною власністю). Організація, збір, компіляція, магнітний переклад, цифрове перетворення та інші дії, пов'язані з використанням матеріалів, а також копіювання, перерозподіл, використання або публікація Покупцем повного змісту або будь-якої частини Сайту заборонено.

4. Редагування, видалення та модифікація.

Компанія резервує за собою ексклюзивне право на редагування, видалення або встановлення на Сайті будь-якої інформації, а також видалення або встановлення будь-яких товарів та послуг для продажу. Компанія може модифікувати цю Угоду, або ціни на товари та послуги, з повідомленням про це Покупця, якщо це обумовлено в Угоді про надання Послуг, та може припинити функціонування або модифікувати будь-які або всі розділи Сайту на власний розсуд та без попереднього повідомлення. Модифікація цієї Угоди буде вважатися дійсною після публікації її на Сайті, і відноситися до угод, укладених після дати публікації.

5. Право відмови.

Компанія резервує за собою право на власний розсуд, припинити продаж товарів та надання послуг, а також регулювати доступ до купівлі будь-яких товарів або послуг.

6. Відшкодування.

Покупець погоджується відшкодовувати, захищати та підтримувати позицію Компанії та її постачальників, партнерів та ліцензіарів у безпеці від будь-якої відповідальності, збитків, претензій та витрат, включаючи розумні адвокатські гонорари, пов'язані з порушенням Покупцем цього Контракту або використанням Сайту.

 

7. Обмеження передачі прав іншій особі.

Право Покупця використовувати Послугу, є його особистим правом і не підлягає передачі іншій особі або організації та регулюється межами та умовами, встановленими Компанією або Компанією кредитної картки Покупця.

8. Обмежена відповідальність.

ПРЕДОСТАВЛЯЕМЫЕ ТОВАРЫ И УСЛУГИ, СОДЕРЖАНИЕ, А ТАК ЖЕ УСЛУГИ ПРЕДОСТАВЛЯЕМЫЕ ЧЕРЕЗ ДРУГИЕ УСЛУГИ ПРЕДУСМОТРЕНЫ "КАК ЕСТЬ" И "КАК ДОСТУПНО" И ВСЕ ГАРАНТИИ, ЯВНЫЕ ИЛИ НЕЯВНЫЕ, ОТРИЦАЕМЫ (ВКЛЮЧАЯ, НО НЕ ОГРАНИЧИВАЯСЬ ОТКАЗОМ ОТ ЛЮБЫХ НЕЯВНЫХ ГАРАНТИЙ КОММЕРЧЕСКОЙ ЦЕННОСТИ И ПРИГОДНОСТИ ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ ЦІЛІ). ЄДИНА І ЦІЛА МАКСИМАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КОМПАНІЇ ЗА БУДЬ-ЯКОЮ ПРИЧИНОЮ ПЕРЕД ПОКУПЦЕМ ЄДИНА І ЄДИНА КОМПЕНСАЦІЯ ПО БУДЬ-ЯКІЙ ПРИЧИНІ, БУДЕ ОГРАНІЧНИЙ ЙОГРЕНІЧНИЙ. КОМПАНИЯ И ЛЮБЫЕ ИЗ ЕЕ ПАРТНЕРОВ, ДИЛЕРОВ ИЛИ ПОСТАВЩИКОВ НЕ ОТВЕТСТВЕННЫ ЗА ЛЮБОЙ КОСВЕННЫЙ, СПЕЦИАЛЬНЫЙ, СЛУЧАЙНЫЙ, ИЛИ ПОСЛЕДУЮЩИЙ УЩЕРБ, (ВКЛЮЧАЯ УЩЕРБ И УБЫТКИ В БИЗНЕСЕ, УМЕНЬШЕНИЕ ДОХОДА, СУДЕБНЫЕ ДЕЛА, ИЛИ ПОДОБНЫЕ РАСХОДЫ УБЫТКИ И ЗАТРАТЫ), НЕЗАВИСИМО ОТ ТОГО, ЩО ВОНИ БАЗУВАЛИСЯ НА ПОРУШЕННЯ КОНТРАКТУ, ПОРУШЕННЯ ГАРАНТІЇ, НЕБРЕЖНОСТІ (ВКЛЮЧА ХАЛАТНІСТЬ), В РЕЗУЛЬТАТІ ВИКОРИСТАННЯ ПРОДУКТУ АБО ПОСЛУГИ АБО ІНОЗЕМНО ОСОБЛИВО ОБЛАДНА ТА ІНШОМУ ОСОБЛИВОСТІ ТА ІНШОМУ ОСОБЛИВОСТІ ТОМУ. ОБМЕЖЕННЯ ЗБИТКУ ВИКЛАДНІ ВИЩЕ - ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ЕЛЕМЕНТИ ОСНОВИ УГОДИ МІЖ КОМПАНІЄЮ І ПОКУПЦЕМ. ЦЕЙ САЙТ, ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ НЕ ПОВИННІ РОЗГЛЯДУВАТИСЯ БЕЗ ТАКИХ ОБМЕЖЕНЬ. ДЕЯКІ ДЕРЖАВНІ ЗАКОНИ МОЖУТЬ БУТИ ЗАСТОСУВАНІ ЩОДО ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ. БУДЬ-ЯКІ МОЖЛИВІ СУДОВІ РОЗБИРАННЯ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ В СУДІ УКРАЇНИ.

9. Використання інформації.

Компанія резервує право, та Покупець уповноважує Компанію, на використання за призначенням усієї інформації щодо використання Покупцем Сайту та всієї інформації, наданої Покупцем, відповідно до чинних законів.

10. Повідомлення про ризики

Пропоновані товари та послуги надаються за замовленням особи або підприємства, що експлуатує систему WebMoney Transfer. Ми є незалежним підприємством, що надає послуги, і самостійно приймаємо рішення про ціни та пропозиції. Підприємства, що експлуатують систему WebMoney Transfer, не отримують комісійних винагород чи інших винагород за участь у наданні послуг та не несуть жодної відповідальності за нашу діяльність.
Атестація, зроблена з боку WebMoney Transfer, лише підтверджує наші реквізити для зв'язку та засвідчує особу. Вона здійснюється за нашим бажанням і не означає, що ми пов'язані з продажем операторів системи WebMoney.

11. Інше.

Ця Угода повинна розглядатися у тому вигляді, як вона опублікована та має застосовуватися та тлумачитися відповідно до законів України. Будь-які дії Покупця, що стосуються його претензій, повинні виконуватись протягом шести місяців (6) після будь-якого придбання здійсненого на Сайті або покупець назавжди відмовлятися від своїх претензій. Усі дії повинні здійснюватися в рамках обмежень, викладених у Розділі 8. Зміст цієї Угоди повинен бути викладений та зрозумілий таким чином, що його зміст однаково рівнозначний для обох сторін. Якщо будь-яка частина цієї Угоди буде визнана неправильною або нездійсненною, ця частина повинна бути приведена у відповідність до закону таким чином, щоб відобразити вихідні наміри та інтереси обох сторін. Інші частини повинні залишатися в повній силі та дії. У випадку, якщо будь-що пов'язане з Сайтом або Компанією, вступає в конфлікт або суперечність із цією Угодою, ця Угода є пріоритетною. Невдача Компанії у здійсненні будь-якого надання цієї Угоди Покупцю не повинна вважатися звільненням від такого надання або звільненням від права здійснювати таке надання.