Інтернет магазин джинс з Америки Levis
Кошик порожній

levis 501 Rinse

Levi's: класика на всі часи
Еталоном «класики» прийнято вважати джинси Levi's 501. У 2013 році всесвітньо відомий бренд із розмахом відзначив 140-річчя легендарної моделі. Офіційна її назва, зафіксована в патенті, звучала як «робочий комбінезон без бретелів із кишенями для ножа, годинника та грошей». На честь цієї події на основі архівних фотографій було знято короткометражний фільм, присвячений тому, як джинси levis завойовували Америку, а потім інші континенти. На екрані оживають роки «золотої лихоманки», Великої депресії, час битників та хіпі, настання XXI століття. І загальне у всіх історичних кадрів лише одне – вони зняли чоловіків у штанах із деніму. Молоді та солідні, «сині» та «білі» комірці, роботяги та рок-зірки – всі вони віддавали данину моделі, удостоєної ефектного слогана «501. Уніформа прогресу».

lee2001910 1

Чи носили ви Lee?
Історія бренду lee, настільки ж довга і славна, відзначена багатьма переконливими перемогами. Саме Генрі Девіда Лі слід дякувати за появу штанів із застібкою-блискавкою замість «болтів». Зароблена ще на початку минулого століття репутація настільки міцна, що до сьогодні підвищеним попитом покупці мають архівні моделі в heritage-стилі. Пам'ятаючи про свої традиції, компанія випускає лімітовані колекції джинсів із лівостороннього деніму. Ця тканина відрізняється підвищеною м'якістю та комфортністю в носінні. У країнах із суворим кліматом заслуженою популярність користуються моделі Lee класичного крою із щільного селвідж-деніму – непродувного, практично непромокаючого, зносу не знаючого.

wrangler 0036 mwz 2

Wrangler: вибір справжніх ковбоїв
Ще один безумовний синонім найвищої якості – джинси wrangler, історія яких лише не набагато коротша, ніж у вічних суперників – Levi's і Lee. Серед безлічі вдалих і вподобаних споживачам моделей у бренду є власна легенда, що народилася в 1947 році - Wrangler 13MWZ. Невгамовні журналісти не полінувались підрахувати, що зі 100 учасників традиційних американських родео 99 віддають перевагу джинсам саме цієї марки. Ковбоям припало до душі відсутність заклепок: і сідло ціліше, і менше шансів отримати подряпини, намагаючись всидіти на бику, що брикався. Звичайні покупці з вдячністю оцінили внесок компанії, внесений в удосконалення методів протиусадкової обробки деніму.

Класика – завжди бестселер!
Щороку всі культові бренди одягу присвячують джинсовій темі нові колекції. Дизайнерський цех працює без перебоїв, намагаючись подивитись денім під новим кутом зору: витончується з кроєм, експериментує з квітами, надає джинсовій тканині інноваційних властивостей. І все ж таки класичні джинси ніколи не залишають списків хітів продажів. Встати в ряди здорових консерваторів, серед безлічі новинок ринку, що завжди вибирають перевірену часом 501-у модель Levi's, допоможе інтернет магазин джинси. Ми пропонуємо вироби бездоганної якості, що призначені для ринку США.